Zapovjednik Real Madrida okrunio ga je krunom
نوشته شده توسط : koszulkietyaplkob

Nakon što je Atletico porazio Real Madrida kako bi osvojio Europski Super Kup, Nogometni Dresovi Francuska zvijezda objavila je sliku na društvenoj mreži. Ova slika znači nakon ovog Europskog Super Kupa, Prijestolje europskog nogometa se promijenilo.

Atletico Madrid ima osjećaj preokreta da bude vlasnik. Ligu prvaka 2014. i 2016. godine, Atletico Madrid izgubio je loptu u posljednjem trenutku. Predvodio je Real Madridu da ukrade dvije Lige prvaka, Ovakav poraz je osjećaj da se navijači Atletica osjećaju vrlo izgubljenima. Za Atleticu i Simone, ovo je sramotno sramota. Nakon dvije gubljene linije u finalu Lige prvaka, pobijedit će u derbi Europskog kupa. Igrači Atletica osjećaju se ushićeni.

No najzanimljivije je slika koju je Gleizman prenio. Na ovoj slici, Kapetan Real Madrida Ramos drži krunu kako bi se pripremio za Gleizman. Konjska utrka ekipa na prsima Gretzmana, I logotip momčadi Dresovi Real Madrid ispred Ramosa vrlo je upadljiv. Gleizman je također dodao dva nestašna izraza na ovu sliku.